VÝSTAVA AQUATERM 2017 V MOSKVE

V prvej polovici februára 2017 sa naša spoločnosť ADRIAN GROUP s.r.o. zúčastnila 21. ročníka Medzinárodnej výstavy AQUATERM v Moskve.

Každoročne sa zúčastňujeme tejto a podobných výstav v Rusku, lebo považujeme osobný kontakt s trhom za mimoriadne dôležitý.

Vždy sa tešíme na stretnutia s našimi partnermi, ktorí sa zídu z rôznych kútov veľkej krajiny zistiť čo je nové v ADRIAN-e, vymeniť si skúsenosti s kolegami, vyriešiť svoje technické otázky, ale sa aj pochváliť novými inštaláciami s našimi zariadeniami. Tento rok nás navštívili partneri z Moskvy a Moskovskej oblasti, Petrohradu, Voroneži, Belgorodu, Lipecku, Kursku, Saratova, Jekaterinburgu a dokonca z Kazachstanu (Almaty, Šimkent, Atyrau), Bieloruska a Moldavska!

Veľmi si to vážime a ďakujeme im všetkým! A zvlášť Elene a Artemovi z Voroneži, bez ktorých by sme nezvládli tú obrovskú návštevnosť nášho stánku a nemali by sme tak pekne postarané o pohostenie, občerstvenie a samozrejme pitný režim.

Náš stánok si prišiel pozrieť rekordný počet návštevníkov. Okolo 200 ľudí sa rozhodlo, že nám nechá na seba kontakt pre ďalšiu spoluprácu a odnieslo si naše propagačné materiály.

Veľký záujem vzbudzovali aj naše výstavné vzorky. Tento rok sme sa rozhodli, že si trochu “odskočíme” od priemyslu, kde nás poznajú už aj tak veľmi dobre, do sektoru AGRO. Trochu aj preto lebo v RF je momentálne poľnohospodárska a potravinárska výroba na veľkom vzostupe. Okrem plynového infražiariča pre vykurovanie hydinární a prasačincov, sa uprostred stánku pýšil generátor na drevo, a pútal veľkú pozornosť nerezovým krytom. Dámy sa mohli upraviť ako pred zrkadlom, mužov skôr zaujímali technické parametre a cena. Konkurenti bledli závisťou. My jediní sme mali takýto produkt v ponuke a spôsobil skutočný rozruch. Dokonca až taký, že výstavná vzorka nakoniec putovala priamo zo stánku k jednému zákazníkovi, ktorý si ju kúpil! Toto sa nám stalo naozaj prvý krát.

Takže dopadlo to veľmi dobre, aj keď začiatok vôbec nebol jednoduchý. Bolo to veľmi dramatické, lebo dodávateľ nášho stánku sa z nejakého dôvodu rozhodol, že tento rok nám stavbu nedokončí. Ešte večer pred otvorením o 20:00 náš stánok vyzeral strašidelne.
Zachovali sme si chladnú hlavu a s veľkým vypätím všetkých síl sa to predsa len podarilo zvládnuť. A na ďalší deň ráno, ako keby nič, vysmiati a spokojní, vítali sme prvých návštevníkov. Ešte dvaja grafici sa nám na poslednú chvíľu snažili spestriť život lepením plagátov. Nuž, rýchlo sme pochopili, že pekné vlajky tento rok mať nebudeme a grafici radšej utiekli, aby sme ich nezačali biť. Posledné úpravy textových prešľapov a nikto si nevšimol, žeby niečo nebolo v poriadku.
Aj tento rok sme si pozvali našich priateľov na neformálne spoločné posedenie. Okrem dobrého jedla nechýbala ani dobrá nálada. Aj sme sa zasmiali, aj sme si zaspievali. Uctili sme aj pamiatku na nášho dobrého a verného priateľa Marata, ktorý nás nedávno predčasne opustil. Pri platení sme zažili príjemné prekvapenie, ktorým sa stala 15% zľava z účtu keďže medzi nami bol narodeninový oslávenec. Neváhali sme ani chvíľku a ukončili sme to šampanským a tortou so sviečkami. Kiež by každý deň bol taký pekný!

Uložiť odkaz do záložiek.